GELECEĞİNİ NETLEŞTİR


Geleceğini Netleştir, Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü olarak tüm üniversite öğrencilerine kariyer planlamalarını yapmalarında, yeni normal düzeni ile birlikte gelecek kaygılarını minimuma indirmede yol göstermek amacıyla düzenlenmektedir. Hedefimiz; katılımcılarımızı alanında uzman kişilerden seçkin seminerlerle bir araya getirerek yepyeni deneyimler kazandırmak, yaşanan küresel salgının olumsuzluklarını minimalize ederek etkileşimin artmasını sağlamaktır. Hedeflerimize doğru her yıl organizasyon ve bütçe planımızı genişleterek daha büyük adımlarla etkinliğimizi ulusallığa taşımaya ilerliyoruz.


GEN’21


Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kariyer etkinliği olan GEN’21, 11-12-13-14 Mart 2021 tarihlerinde ktuemkevents.com’da online olarak gerçekleşmiştir. 20’den fazla özel oturum konuları ile ana oturumlar ve 30’dan fazla konuşmacı, birbirinden farklı konularda düzenlenen atölyeler, alanında uzman insan kaynakları yöneticilerinden mülakat simülasyonları, GENetworking Alanındaki ik ve startup stantları ve daha fazlası ile etkinlik başarıyla tamamlanmıştır.

GEN’20Geleceğini Netleştir, 20 Şubat tarihinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde tek günlük bir konferans olarak düzenlenmiştir. Etkinlikte toplam 8 oturum gerçekleştirilmiştir.GEN’19


5-6 Mart tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak düzenlenmiştir. Etkinlikte toplam 12 oturum gerçekleştirilmiştir.