INDUSTRIAL EVOLUTION (INDEVO)


Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her sene bilişim sektörü çevresinde dönemin trend konusunu belirleyerek işlenen iki gün süren Industrial Evolution(IndEvo), lider firmaların öncülüğünde, alanında yetkin konuşmacıların katılımıyla gerçekleşen gelenekselleştirilmiş bir etkinliktir.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan IndEvo, geçtiğimiz yıl Big Data/Blockchain ve Siber Güvenlik konularını işlemiş ve online olarak gerçekleştirilmiştir. Etkinlikte oturumlara ek olarak çeşitli workshop’lar ile çeşitliliğin ve içerik zenginliğinin arttırılması amaçlanmış, oturum aralarındaki fuar alanı ile katılımcıların network ortamı edinmesi amaçlanmıştır.


Öncesinde bilet alınmasını gerektirmeyen, ücretsiz ve sertifikalı bir etkinliktir.IndEvo’20

IndEvo etkinliğinde bu yıl “Big Data & Siber Güvenlik” konuları işlenmiş, daha önce çok adı duyulmamış fakat hayatımızın birçok yerinde kullandığımız sistem Blockchain de alt başlık olarak etkinliğimiz konularında yerini almıştır.


IndEvo’19IndEvo etkinliğinde geçtiğimiz yıl “5G/IoT” konusu işlenmiştir. 5-6 Aralık tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.
IndEvo’18


IndEvo etkinliğinde 2018 yılında “Yapay Zeka” konusu işlenmiştir. 10-11 Aralık tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.

IndEvo’18 Fotoğraf Galerisi