IndEvo’19

IndEvo’19 geri dönüş formuna buradan ulaşabilirsiniz.
Önümüzdeki sene size daha dolu bir etkinlik sunmak için çalışıyoruz. Görüşleriniz bizim için çok önemli!IndEvo etkinliğinde bu yıl “5G/IoT” konusu işlenmiştir. 5-6 Aralık tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.
IndEvo’19 son 1 ay videosu
IndEvo’19 TeaserINDUSTRIAL EVOLUTION (INDEVO)Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her sene bilişim sektörü çevresinde dönemin trend konusunu belirleyerek işlenen iki gün süren Industrial Evolution(IndEvo), lider firmaların öncülüğünde, alanında yetkin konuşmacıların katılımıyla gerçekleşen gelenekselleştirilmiş bir etkinliktir.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan IndEvo etkinliğinde şehir dışından gelen katılımcılara iki günlük konaklama imkanı sağlanacaktır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılar için oturumlara ek olarak çeşitli workshop’lar, vaka analizleri, simülasyonlarla konuyu zenginleştirmek ve katılımcıların oturum aralarını değerlendirebilecekleri bir network alanı oluşturmak amaçlanmaktadır.

Etkinlik süresince vaka analizlerine ve workshop’lara başvuran kişiler arasından seçilenler ile case ve workshop etkinlikleri düzenlenmektedir. Workshop konuları geniş bir yelpazede yayılmakla beraber pazarlama, satış ve kişisel gelişim konularında yoğunlaşmaktadır.

Etkinlik fuaye alanında akademik stantlar ve ikramlar ile network alanı oluşturulmaktadır.

Öncesinde bilet alınmasını gerektirmeyen, ücretsiz ve sertifikalı bir etkinliktir.

İki gün süren etkinlikte gece eğlencesi ve balo ile katılımcılar sosyal açıdan da bir araya getirilmektedir.

Geçtiğimiz yıllarda IndEvo’da sırasıyla işlenen konular “Endüstri 4.0” ve “Yapay Zeka” olmuştur. Bu yılın trend konusu ise “5G/IoT” seçilmiştir. IndEvo ile kalın!
IndEvo’18


IndEvo etkinliğinde geçtiğimiz yıl “Yapay Zeka” konusu işlenmiştir. 10-11 Aralık tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.IndEvo’18 KonuşmacılarıIndEvo’18 Fotoğraf Galerisi

@ktuemk