ALL IN ONE

All in One, Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği Karadeniz Bölgesi’nde bir emsal niteliği olarak bölgedeki diğer üniversitelere de bu konuda öncü olan  “Ulusal Vaka Analizi Yarışması” organizasyonudur.

Türkiye’nin dört bir yanından farklı üniversitelerde eğitim gören ve bölüm farkı gözetmeksizin kendisini geliştirmek isteyen öğrencileri iş dünyasının önemli isimleriyle buluşturup birebir görüşmelerle kariyer yolculuklarına yön vermelerini sağlamayı hedefliyor.

 Her yıl yeni bir seviyeye çıkarak yeni vizyonlar edinen All in One, 2019 ‘daki başarılı başlangıcından sonra 2020’de pandemi süreci nedeniyle tüm hazırlıklara rağmen yapılamasa da hız kesmeden Mart 2021 de Trabzon’da gerçekleştirilecektir.

Katılımcılar ön elemeden geçip, farklı sektörlerden alanında öncü şirketlerle bir araya gelerek 2 gün boyunca 3 veya 4 kişilik gruplar halinde çeşitli vaka oturumlarına katılıp çözümleyerek kendilerini iş dünyasının gerçek sorunlarıyla iş yaşamına hazırlarken, seminerler, workshoplar ve birçok simülasyon uygulamaları ile kendilerini geliştirip yeni deneyimler elde etmenin yanında çeşitli ödüllerin sahibi olup eğlence aktiviteleri ile Karadeniz Bölgesi’nin güzelliklerini keşfederken yeni arkadaşlar edinip güzel vakit geçirebileceklerdir.

Sen de iş dünyasının gerçek sorunlarını görmek, öncü şirketlerle bir araya gelirken güzel vakit geçirmek ve Trabzon’ u tanımak istiyorsan hepimiz All in One’da seni bekliyoruz!

#hepimizallinonedayız


All in One’da Neler Oldu?20-21 Nisan tarihlerinde okulumuz Endüstri Mühendisliği bölüm binasında 2 günlük bir yarışma olarak düzenlenmiştir. Bunun yanında eğitim oturumları ve simülasyonlar gerçekleştirilmiştir.