ALL IN ONE


All in One, Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün geçen sene ilkini başarıyla gerçekleştirdiği ve Karadeniz Bölgesi’nde bir emsal niteliği olarak bölgedeki diğer üniversitelere de bu konuda öncü olan “Ulusal Vaka Analizi Yarışması” organizasyonudur.

Türkiye’nin dört bir yanından farklı üniversitelerde eğitim gören ve bölüm farkı gözetmeksizin kendisini geliştirmek isteyen öğrencileri iş dünyasının önemli isimleriyle buluşturup birebir görüşmelerle kariyer yolculuklarına yön vermelerini sağlamayı hedefleyen etkinliğimizin ikincisi Mart 2020’de Trabzon’da gerçekleştirilecektir.

Katılımcılar ön elemeden geçip, farklı sektörlerden alanında öncü şirketlerle bir araya gelerek 2 gün boyunca 3 kişilik gruplar halinde çeşitli vaka oturumlarına katılıp çözümlendirmesiyle birlikte kendilerini iş dünyasının gerçek sorunlarıyla iş yaşamına hazırlarken, seminerler, workshoplar ve birçok simülasyon uygulamaları ile kendilerini geliştirip yeni deneyimler elde etmenin yanında eğlence aktiviteleri ile Karadeniz Bölgesi’nin güzelliklerini keşfederken yeni arkadaşlar edinip güzel vakit geçirebileceklerdir.


All in One’da Neler Oldu?20-21 Nisan tarihlerinde okulumuz Endüstri Mühendisliği bölüm binasında 2 günlük bir yarışma olarak düzenlenmiştir. Bunun yanında eğitim oturumları ve simülasyonlar gerçekleştirilmiştir.