INDUSTRIAL EVOLUTION (INDEVO)


Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her sene bilişim sektörü çevresinde dönemin trend konusunu belirleyerek işlenen iki gün süren Industrial Evolution(IndEvo), lider firmaların öncülüğünde, alanında yetkin konuşmacıların katılımıyla gerçekleşen gelenekselleştirilmiş bir etkinliktir.

Bu yıl altıncısı düzenlenen IndEvo‘da Robotic ve Metaverse konuları işlendi ve Prof. Dr. Osman Turan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinlikte oturumlara ek olarak çeşitli workshop’lar ile çeşitliliğin ve içerik zenginliğinin arttırılması amaçlanmış, oturum aralarındaki fuaye alanı ile katılımcıların network ortamı edinmesi amaçlanmıştır.


Öncesinde bilet alınmasını gerektirmeyen, ücretsiz ve sertifikalı bir etkinliktir.

IndEvo’23

IndEvo etkinliğinde bu yıl “Bulut Bilişim & Makine Öğrenmesi” konuları işlenmiştir. 14 Aralık tarihinde Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 1 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.

IndEvo’22

IndEvo etkinliğinde bu yıl “Robotik ve Metaverse” konuları işlenmiştir. 8 Aralık tarihinde Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 1 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.


IndEvo’21

IndEvo etkinliğinde geçtiğimiz yıl “Dijital Dönüşüm” konusu işlenmiştir. 18-19 Aralık tarihlerinde online olarak ktuemkevents.com gerçekleştirilmiştir.


IndEvo’20

IndEvo etkinliğinde 2020 yılında “Big Data & Siber Güvenlik” konuları işlenmiş, daha önce çok adı duyulmamış fakat hayatımızın birçok yerinde kullandığımız sistem Blockchain de alt başlık olarak etkinliğimiz konularında yerini almıştır.


IndEvo’19IndEvo etkinliğinde 2019 yılında “5G/IoT” konusu işlenmiştir. 5-6 Aralık tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.
IndEvo’18


IndEvo etkinliğinde 2018 yılında “Yapay Zeka” konusu işlenmiştir. 10-11 Aralık tarihlerinde Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezinde 2 günlük bir konferans olarak gerçekleştirilmiştir.

IndEvo’18 Fotoğraf Galerisi