ALL IN ONE

All in One, Karadeniz Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği Karadeniz Bölgesi’nde bir emsal niteliği olarak bölgedeki diğer üniversitelere de bu konuda öncü olan, “Ulusal vaka analizi yarışması , seminer ve workshop” konseptlerini bir arada toplayan bir organizasyondur.

Türkiye’nin dört bir yanından farklı üniversitelerde eğitim gören ve bölüm farkı gözetmeksizin kendisini geliştirmek isteyen öğrencileri iş dünyasının önemli isimleriyle buluşturan All in One, kariyer yolculuklarına yön vermelerini sağlıyor.

Kıyasıya mücadeleye varım diyorsan başvuru sürecinden geçip, farklı sektörlerden alanında öncü şirketlerle bir araya gelerek 2 gün boyunca 3 veya 4 kişilik gruplar halinde çeşitli vaka oturumlarına katılıp çözümleyerek, kendini iş dünyasının gerçek sorunlarıyla iş yaşamına hazırlamanın yanında çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsin.

Seminerler, workshoplar veya eğitimlerde de katılımcı olarak bulunup kendini geliştirebilir ve yeni deneyimler elde edebilirsin.

Sen de iş dünyasının gerçek sorunlarını görmek, öncü şirketlerle bir araya gelirken güzel vakit geçirmek istiyorsan All in One seni bekliyor!

#allinone #allinonline


All in One’da Bu Yıl Neler Oldu?

27-28 Mart 2021 tarihlerinde Axa Sigorta ana sponsorluğunda gerçekleşen All in One ilk defa online olarak katılımcılarıyla buluştu. 2 gün boyunca çeşitli vaka oturumlarına katılan 8 farklı okuldan 25 yarışmacı derecelendirme sonucunda staj imkanları ve para ödülleri gibi farklı prestijli ödüllerin sahibi oldu. Ulusal Vaka Analizi Yarışması yanında seminer ve workshop oturumları gerçekleştirildi.

Case 101

Case 101, vaka analizi yarışmasına yönelik eğitimlerin gerçekleştirildiği, All in One Ulusal Vaka Analizi Yarışması yarışmacılarına özel olarak yapılan etkinliktir. Yarışmacılara, vaka analizi ve yarışma konusunda kendilerini geliştirme fırsatı veren Case 101, bu yıl Sayın Dr. Hakan Tetik ve Sayın Efsun Fırtına’nın katılımlarıyla 24 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

All in One’da Daha Önce20-21 Nisan 2019 tarihlerinde okulumuz Endüstri Mühendisliği bölüm binasında 2 günlük bir yarışma olarak düzenlenmiştir. Bunun yanında eğitim oturumları ve simülasyonlar gerçekleştirilmiştir.